درباره مرکز آرامشِ روز و شب

درباره ما

آرامش نخستین نیاز هر بیمار است و ارائه خدمات پرستاری در منزل یعنی نهایت آرامش برای بیمار مخصوصا عزیزی که پا به سن گذاشته و سختی راه منزل تا بیمارستان و برعکس و همچنین مشاهده سایر بیماران روحیه وی را بدتر می کند. .

از این رو مرکز خدمات پرستاری "آرامش روز و شب" بصورت شبانه روزی آماده است تا بهترین خدمات را در سر وقت و با کیفیت در منزل شما انجام دهد.

ماموریت ما


ماموریت ما بازگشت آرامش شماست که با بازگشت سلامتی همراه خواهد بود..

و این ماموریت در سر وقت و با بهترین کیفیت به تمامی بیماران از کودک تا سالمند ارائه می شود تا بدون هیچ استرس دیگر آماده بهبودی کامل و رهائی از بیماری باشند.

بیش از 12 سال تجربه


تجربه بالا کیفیت کار را بالا برده و هزینه را کاهش می دهد. در این راستا مرکز خدمات پرستاری آرامشِ روز و شب با کادری مجرب و بصورت شبانه روزی اماده انجام کلیه خدمات پرستاری در منزل شما می باشد.

تجربه ما در خدمت سلامتی و آرامش شما

چرا می توانیم قابل اعتماد باشیم؟


خدمات تزریقات - وصل سرم - سونداژ - پانسمان و کلیه خدمات پرستاری در منزل بصورت شبانه روزی در مرکز خدمات پرستاری آرامش روز و شب

  • خدمات تزریقات در منزل
  • خدمات پرستاری کودک در منزل
  • خدمات پرستاری نوزاد در منزل
  • انجام کلیه خدمات پرستاری در منزل
  • کادر حرفه ای و کار آزموده
  • کیفیبت در خدمات پرستاری در منزل
  • سرعت در ارائه خدمات پرستاری.
  • قیمت مناسب در خدمات پرستاری در منزل.

پرسش و پاسخ های متداول خدمات پرستاری در منزل

1خدمات شما چیست؟
مرکز خدمات پرستاری آرامش روز و شب کلیه خدمات پرستاری در منزل اعم از انواع تزریقات، پانسمان و تعویض پانسمان، وصل سرم، گرفتن نمونه آزمایش و سونداژ می باشد.
2محدوده خدمات شما در چه مناطقی می باشد؟
بیشتر تمرکز مرکز آرامش روز و شب در پاسداران.هروي فرمانيه كامرانيه اقدسيه جردن ميرداماد شريعتي ظفر دولت قيطريه زعفرانيه ولنجك داراباد نياوران تجريش فرشته الاهيه دروس ديباجي اختياريه شهرك غرب و سعادت آباد می باشد.
3خدمات شما محدوده سنی دارد؟
در واقع خدمات ما جنسیت و سن نمی شناسد و با کمال افتخار و وظیفه شناسی کلیه خدمات پرستاری را از کودک تا سالمند ارائه می دهیم.
4زمان خدمات رسانی شما در چه ساعات یا روزهای هفته است؟
مرکز خدمات پرستاری آرامش روز و شب در کلیه ساعات و بصورت شبانه روزی در تمام روزهای هفته در خدمت شماست.